December 2017

Weekdag

Vereniging

Aant. Postwandelaars

 vrijdag

01

 

 

 

 zaterdag

02

 WSV Winterslag

 Genk

 13

 zondag

03

 Edelweisz

 Stein

 ---

 Torenvrienden

 Ham

 0

 Heikrekels

 Opgrimbie

 18

 maandag

04

 De Schoverik

 Diepenbeek

 4

 dinsdag

05

 

 

 

 woensdag

06

 Brueghel

 Wijchmaal

 6

 donderdag

07

 Dalmatiers

 Gestel-Lummen

 0

 Milieu 2000

 Lommel

 0

 vrijdag

08

 

 

 

 zaterdag

09

 De Mijnlamp

 Koersel

 5

 Bokkenrijders

 Wellen

 3

 zondag

10

 Wc Compenééj

 Mijel

 ---

 Stg. Caecilia

 Puth

 ---

 Demerstappers

 Beverst

 4

 Leopold I-stappers

 Heppen

 0

 Rakkers

 Kuringen

 0

 maandag

11

 Tsjaffeleers

 Bommershoven

 1

 dinsdag

12

 

 

 

 woensdag

13

 Sparrentrippers

 Lanaken

 0

 donderdag

14

 

 

 

 vrijdag

15

 

 

 

 zaterdag

16

 Rust Roest

 Neeroeteren

 21Vindt leuk'

 zondag

17

 WSV Echt

 Echt

 ---

 De Grenszangers

 Neeritter

 ---

 Bosdravers

 Eksel

 6

 Aviat

 St. Truiden

 10

 maandag

18

 Trotters

 Hasselt

 1

 dinsdag

19

 

 

 

 woensdag

20

 

 

 

 donderdag

21

 Torenvrienden

 Oostham

 0

 vrijdag

22

 

 

 

 zaterdag

23

 Horizon Donk

 Herk de Stad

 8

 VV Obbicht

 Obbicht

 ---

 zondag

24

 Terug op stap Post

Hasselt

9

 Paul Gerad

 Koersel

 2

 maandag

25

 Brueghel

 Kaulille

 10

 dinsdag

26

 Aviat

 Nieuwerkerken

 0

 woensdag

27

 WV Vilt

 www,wandelverenigingvilt,nl

 ---

 donderdag

28

 DWS Afferden

 Afferden

 ---

 Milieu 2000

 Lommel

 0

 vrijdag

29

 

 

 

 zaterdag

30

 WSV Noad

 Simpelveld

 ---

 Boskabouters

 Niel bij As

 13

 Dragonders

 Stokrooie

 3

 zondag

31

 Anjertrippers

 Hechtel-Eksel

 5

 Tongerse  Wandelvr.

 Tongeren

 8

 

 

 

November 2017

Weekdag

Vereniging

Aantal Postwandelaars

 woensdag

01

 Tongerse Wandelvr.

 Kanne

 5

 Brueghel

 Kleine Brogel

 5

 donderdag

02

 

 

 

 vrijdag

03

 

 

 

 zaterdag

04

 De bosdravers

 Eksel

 11

 zondag

05

 DWS afferden

 Afferden

 ---

 Wandelst. Epen

 Epen

 ---

 WV Roerdal

 St. Odiliënberg

 ---

 Sport+

 Opoeteren

 28Vindt leuk'

 Pascale for ever

 Tessenderlo

 1

 maandag

06

 De Schoverik

 Diepenbeek

 5

 dinsdag

07

 De Kampse Wandelaars

 Heppen

 0

 woensdag

08

 De Torenkruiers

 Bocholt

 4

 De Sparrentrippers

 Gellik

 1

 donderdag

09

 OK 50

 Zonhoven

 1

 vrijdag

10

 Brueghel

 Kaulille

 2

 zaterdag

11

 De Heikneuters

 Genk

 11

 Vitales

 Hoeselt

 2

 zondag

12

 10 Wing Tac

 Peer

 7

 Wc Esia

 Eys

 ---

 Rineke Vasse

 Maastricht

 ---

 De Maasoever

 Roosteren

 ---

 Eureka

 Kleine Spouwen

 5

 maandag

13

 Terug op stap Post

 Stokrooie

 3

 dinsdag

14

 

 

 

 woensdag

15

 De Veldlopers

 Gulpen

 ---

 Heikabouters

 As

 13

 donderdag

16

 Milieu 2000

 Lommel

 0

 vrijdag

17

 

 

 

 zaterdag

18

 SUST

 Houthalen Helchteren

 9

 Dommeltrippers

 Neerpelt

 4

 zondag

19

 Horizon Donk

 Herk de Stad

 2

 Donderslagtrippers

 Meeuwen-Gruitrode

 22Vindt leuk'

 maandag

20

 De Trotters

 Hasselt

 3

 dinsdag

21

 Dragonders

 Lummen

 0

 woensdag

22

 Postwandelclub

 Stokkem

 61Vindt leuk'

 donderdag

23

 

 

 

 vrijdag

24

 

 

 

 zaterdag

25

 WSV Gruitrode

 Meeuwen-Gruitrode

 15

 zondag

26

 WSV Crescendo

 Puth

 ---

 De Natuurvrienden

 Merselo

 ---

 Bokkenrijders

 Overpelt

 2

 De Schoverik

  Diepenbeek

 12

 maandag

27

 Aviat

 Aalst St. Truiden

 1

 De Natuurvrienden

 Merselo

 ---

 dinsdag

28

 

 

 

 woensdag

29

 De Rommelaar

 Schalkhoven

 2

 donderdag

30

 

 

 

 

 

 

Oktober 2017

Weekdag

Vereniging

Aantal Postwandelaars

 zondag

01

 Fanfare Aurora

 Baexem

 ---

 Semper Avanti

 Grashoek

 ---

 Berggalm

 Noorbeek

 ---

 Echt

 Sint Joost

 ---

 Sint Rosa Sibbe

 Valkenburg

 ---

 Horizon Donk

 Halen

 1

 Sparrentrippers

 Neerharen

 8

 maandag

02

 De Schoverik

 Diepenbeek

 4

 dinsdag

03

 De Anjertrippers

 Hechtel-Eksel

 3

 woensdag

04

 Wandel mee Brueghel

 Wijchmaal

 8

 donderdag

05

 De Mijnlamp

 Koersel

 0

 vrijdag

06

 Leopold I

 Leopoldsburg

 0

 zaterdag

07

 WV Vilt

 Berg en Terbijt

 ---

 Dalmatiers

 Lummen

 2

 Postwandelclub

 Rotem

 62

 zondag

08

 Wsc Magan

 Mechelen

 ---

 Wsv Stramproy

 Stramproy

 ---

 OK 50

 Zonhoven

 5

 

 

 

 maandag

09

 De Rakkers

 Heusden-Zolder

 3

 dinsdag

10

 Kampse Wandelaars

 Leopoldsburg

 2

 woensdag

11

 Demerstappers

 Martenslinde

 3

 donderdag

12

 Schoonbeekse wandelaars

 Bilzen

 0

 vrijdag

13

 

 

 

 zaterdag

14

 De Bennewed

 Houthalen-Helchteren

 11

 Milieu 2000

 Lommel

 4

 zondag

15

 St. Joseph

 Koningsbos

 ---

 Trampelkeu

 Schimmert

 ---

 Bv Etenaken

 Wijlre

 ---

 Grevenbroekers

 Achel

 3

 Heikneuters

 Genk

 12

 maandag

16

 De Trotters

 Hasselt

 1

 dinsdag

17

 Dragonders

 Stokrooie

 3

 woensdag

18

 Veldlopers

 Gulpen

 ---

 donderdag

19

 Vriendenkring Kortijs

 Gingelom

 2

 vrijdag

20

 

 

 

 zaterdag

21

 Eureka

 Hees

11 

 zondag

22

 De Veldlopers

 Gulpen

 ---

 Natuurvrienden

 Merselo

 ---

 Atletiek Weert

 Weert

 ---

 Wandelend Paal

 Beringen

 2

 Galiaren

 Gellik

 

 maandag

23

 Aviat

 Gelinden

 3

 dinsdag

24

 Blijf Jong

 Tessenderlo

 0

 woensdag

25

 Iris

 Kortessem

 6

 donderdag

26

 Torenvrienden

 Oostham

 0

 vrijdag

27

 

 

 

zaterdag

28

 De Krölstarte

 Middelaar

 ---

 Paul Gerard

 Beverlo

 10

 zondag

29

 St. Caecilia

 Beek

 ---

 WV Bach

 Ell

 ---

 Wandelvrienden

 Ransdaal

 ---

 Heikrekels

 Eisden

 25

 Trotters

 Heusden-Zolder

 2

 Bokkenrijders

 Overpelt

 0

 maandag

30

 Heikneuters

 Genk

 7

 De Natuurvrienden

 Merselo

 ---

 dinsdag

31

 

 

 

September 2017

Weekdag

Vereniging

Aantal Postwandelaars

 vrijdag

01

 

 

 

 zaterdag

02

 S.U.S.T.

 Houthalen-Helchteren

 17

 zondag

03

 Wandelen Baarlo

 Baarlo

 ---

 Wc Amby

 Maastricht

 ---

 S.U.S.T.

 Houthalen-Helchteren

 5

 Milieu 2000

 Lommel

 4

 A Hermkes

 Epen

 ---

 maandag

04

 De Schoverik

 Diepenbeek

 6

 dinsdag

05

 

 

 

 woensdag

06

 WSV Noad

 Simpelveld

 ---

 Brueghel

 Wijchmaal

 3

 donderdag

07

 

 

 

 vrijdag

08

 

 

 

 zaterdag

09

 De Velpense Wandelaars

 Halen

 0

 Kwaakerun

 Venlo

 ---

 Boskabouters

 Opglabbeek

 4

 De Bokkenrijders

 Overpelt

 2

 zondag

10

 St. Gerlachus

 Banholt

 ---

 Harmonie l'Union

 Born

 ---

 Voorwaarts

 Heerlen

 ---

 Boskabouters

 Opglabbeek

 17

 maandag

11

 Eureka

 Hoelbeek

 4

 dinsdag

12

 De Dragonders

 Hasselt

 1

 woensdag

13

 De Bosdravers

 Eksel

 1

 Leopold I-stappers

 Leopoldsburg

 0

 donderdag

14

 

 

 

 vrijdag

15

 

 

 

 zaterdag

16

 V.O.S.

 Schaffen

 5

 zondag

17

 Wc Gulpdaltocht

 Slenaken

 ---

 De Anjertrippers

 Hechtel

 0

 De Rommelaar

 Hoeselt

 9

 

 

 

 maandag

18

 De Trotters

 Hasselt

 3

 dinsdag

19

 De Dommeltrippers

 Neerpelt

 0

 woensdag

20

 Milieu 2000

 Lommel

 4

 donderdag

21

 Sporton

 Tessenderlo

 0

 vrijdag

22

 

 

 

 zaterdag

23

 De Rakkers

 Hasselt

 14

 zondag

24

 WVT '93

 Margraten

 ---

 De Grensstappers

 Neeritter

 ---

 Bokkenrijders

 Wellen

 2

 Wsv Stein

 Stein

 ---

 De Torenkruiers

 Opitter

 17

 maandag

25

 De Natuurvrienden

 Merselo

 ---

 Aviat

 St. Truiden

 3

 dinsdag

26

 

 

 

 woensdag

27

 Rust Roest

 Opoeteren

 11

 donderdag

28

 Torenvrienden

 Oostham

 0

 vrijdag

29

 

 

 

 zaterdag

30

 10 Wing Tac

 Opitter

 9

 

 

 

Augustus 2017

Weekdag

Vereniging

Aantal Postwandelaars

 dinsdag

01

 

 

 

 woensdag

02

 WSV Noad

 Simpelveld

 ---

 Brueghel

 St. Elisabethlaan

 4

 donderdag

03

 

 

 

 vrijdag

04

 

 

 

 zaterdag

05

 De Heikabouters

 Niel bij As

 5

 Wellense Bokkerijders

 Wellen

 8

 zondag

06

 Struchter Boys

 Schin op Geul

 ---

 De Heikabouters

 Niel bij As

 21Vindt leuk'

 

 

 

 maandag

07

 WV Roerdal 16u30

 Sint Odiliënberg

 ---

 De Schoverik

 Bilzen

 6

 

 

 

 dinsdag

08

 

 

 

 woensdag

09

 De Sparrentrippers

 Lanaken

 5

 donderdag

10

 De Rakkers

 Heusden-Zolder

 2

 vrijdag

11

 

 

 

 zaterdag

12

 Terug op Stap Post

 Hasselt

 7

 zondag

13

 Iris

 Kortessem

 10

 Milieu 2000

 Lommel

 0

 

 

 

 maandag

14

 De Dragonders

 Heusden-Zolder

 4

 WV Roerdal 16u30

 Sint Odiliënberg

 ---

 dinsdag

15

 Tongerse Wandelvr.

 Tongeren

 9

 woensdag

16

 De Veldlopers

 Gulpen

 ---

 Winterslag

 Genk

 3

 donderdag

17

 

 

 

 vrijdag

18

 

 

 

 zaterdag

19

 OK 50

 Zonhoven

 12

 zondag

20

 De Lèren Tram

 Eijsden

 ---

 Griezegrubben

 Nuth

 ---

 Loonse Tsjaffeleers

 Bommershoven

 4

 Kampse Wandelaars

 Leopoldsburg

 6

 maandag

21

 De Trotters

 Hasselt

 3

 WV Roerdal 16u30

 Sint Odiliënberg

 ---

 dinsdag

22

 

 

 

 woensdag

23

 Heikrekels

 Maasmechelen

 20Vindt leuk'

 donderdag

24

 Torenvrienden

 Oostham

 0

 vrijdag

25

 

 

 

 zaterdag

26

 

 

 

 zondag

27

 St. Caecilia

 Spaubeek

 ---

 St. Laurentius

 Swalmen

 ---

 Voerendaal

 Voerendaal

 ---

 Bosdravers

 Hechtel

 10

 Dalmatiërs

 Lummen

 2

 maandag

28

 WV Roerdal 16u30

 Sint Odiliënberg

 ---

 Aviat

 Aalst, St. Truiden

 4

 De Natuurvrienden

 Merselo

 ---

 dinsdag

29

 

 

 

 woensdag

30

 

 

 

 donderdag

31

 Paul Gerard

 Beringen

 

Juli 2017

Weekdag

Vereniging

Aantal Postwandelaars

 zaterdag

01

 Torenvrienden Oostham

 Oostham

6

 zondag

02

 Sint Agatha

 Eys

---

 Te Voot Moorveld

 Moorveld

---

 Torenvrienden Oostham

 Ham

8

 maandag

03

 WV Roerdal    16u30

 St. Odiliënberg

--- 

 De Schoverik

 Diepenbeek

6

 dinsdag

04

 

 

 

 woensdag

05

 De Bokkenrijders

 Overpelt

2

 WSV Noad

 Simpelveld

---

 donderdag

06

 

 

 

 vrijdag

07

 

 

 

 zaterdag

08

 Wandelvierdaagse

 Beesel

--- 

 Heikrekels

 Opgrimbie

20

 Blijf Jong Genebos

 Kwaadmechelen

2

 zondag

09

 De Mergelstappers

 Val-Meer

3

 De Anjertrippers

 Eksel

2

 De Veldlopers

 Gulpen

---

 

 

 

 maandag

10

 WV Roerdal    16u30

 St. Odiliënberg

 --

 dinsdag

11

 Rust Roest

 Opoeteren

9

 woensdag

12

 Rust Roest

 Opoeteren

4

 donderdag

13

 

 

 

 vrijdag

14

 Gelliker Galiaren

 Eigenbilzen

1

 zaterdag

15

 Gelliker Galiaren

 Eigenbilzen

9

 zondag

16

 Paul Gerard

 Koersel

9

 Wandelvr. Ransdaal

 Ransdaal

---

 maandag

17

 WV Roerdal    16u30

 St. Odiliënberg

---

 De Trotters

 Hasselt

5

 dinsdag

18

 Milieu 2000

 Lommel

0

 woensdag

19

 De Veldlopers

 Gulpen

---

 donderdag

20

 

 

 

 vrijdag

21

 De Mijnlamp

 Koersel

10

 zaterdag

22

 Wandel mee Brueghel

 Peer

0

 De Heikneuters

 Genk

16

 zondag

23

 De Demerstappers

 Bilzen

13 

 De Bosdravers

 Eksel

1

 St. Catharine Lemiers

 Lemiers

--

 De Grenslopers

 Schinveld

---

 maandag

24

 WV Roerdal    16u30

 St. Odiliënberg

---

 Aviat

 Gelinden

4

 dinsdag

25

 

 

 

 woensdag

26

 

 

 

 donderdag

27

 Torenvrienden Oostham

 Oostham

0

 vrijdag

28

 

 

 

 zaterdag

29

 Vriendenkring Kortijs

 Gingelom

 

 Wandelend Paal

 Beringen

10

 zondag

30

 Lummense Dalmatiërs

 Lummen

 Zutendaalse Hartevrienden

 Zutendaal

13

 WV Wijlre

 Wijlre

---

 maandag

31

 De Natuurvrienden

 Merselo

---

 WV Roerdal    16u30

 St. Odiliënberg

---

 Avondvierdaagse

 Mechelen

---

 De Heikneuters

 Genk

 10

Juni 2017

Weekdag

Vereniging

Aant. Postwandelaars

 donderdag

01

 Torenvrienden Oostham

 Oostham

 0

 De Rakkers

 Alken

 3

 vrijdag

02

 

 

 

 zaterdag

03

 De Anjertrippers

 Hechtel-Eksel

 2

 Sport+Kinrooi

 Maaseik

 18

 zondag

04

 Donderslagtrippers

 Wijshagen

 16

 KIKA.nl

 Brunssum

 

 De Maasgalm

 Elsloo

 

 Kindervakantiewerk

 Nederweert

 

 Trotters

 Heusden-Zolder

 4

 maandag

06

 Wsc Magan Mechelen

 Mechelen

 

 Wandel. Milsbeek

 Milsbeek

 

 De Schoverik

 Diepenbeek

 11

 Berg en Bosw.

 Voeren

 

 Bosdravers

 Eksel

 2

 dinsdag

06

 

 

 

 woensdag

07

 De Bosdravers

 Eksel

 0

 De Sparrentrippers

 Zutendaal

 2

 Wandel mee Brueghel

 Peer

 3

 WSV Noad

 Simpelveld

 

 donderdag

08

 S.U.S.T.

 Houthalen-Helchteren

 2

 vrijdag

09

 

 

 

 zaterdag

10

 Wandel mee Brueghel

 Peer

 15

 zondag

11

 Wellense Bokkenrijders

 Wellen

 8

 Stg Sjpaspromotion

 Elsloo

 

 AV Weert

 Weert

 

 maandag

12

 Lummense Dalmatiërs

 Lummen

 3

 dinsdag

13

 De Kampse wandelaars

 Leopoldsburg

 0

 woensdag

14

 Aviat

 St. Truiden

 3

 De Boskabouters

 As

 14

 donderdag

15

 OK 50

 Zonhoven

 2

 vrijdag

16

 

 

 

 zaterdag

17

 De Mijnlamp

 Beverlo

 2

 Iris Kortessem

 Guigoven

 11

 zondag

18

 Terug op stap Post

 Hasselt

 7

 De Grevenbroekers

 Hamont-Achel

 12

 De Veldlopers

 Gulpen

 

 maandag

19

 De Trotters

 Hasselt

 1

 dinsdag

20

 10 Wing Tac

 Kleine Brogel

 2

 Kampse wandelaars

 Heppen

 

 woensdag

21

 De Veldlopers

 Gulpen

 

 donderdag

22

 

 

 

 vrijdag

23

 

 

 

 zaterdag

24

 Milieu 2000

 Lommel

 11

 zondag

25

 Horizon Donk

 Meldert

 5

 De Dommeltrippers

 Neerpelt

 1

 WSV Noad

 Bocholz

 

 DWS Afferden

 Afferden

 

 Banholtia

 Mheer

 

 maandag

26

 Aviat

 Velm

 3

 dinsdag

27

 A4D Limbricht

 Limbricht         18u

 

 WSV Echt avondvierdaagse

 Echt        16u30

 

 woensdag

28

 A4D Limbricht

 Limbricht         18u

 

 WSV Echt               "

 Echt        16u30

 

 donderdag

29

 WSV Echt           "

 Echt        16u30

 

 A4D Limbricht

 Limbricht         18u

 

 vrijdag

30

 A4D Limbricht

 Limbricht         18u

 

 WSV Echt                 "

 Echt        16u30

 

Mei 2017

Weekdag

Vereniging

Aantal Postwandelaars

 maandag

01

 De Schoverik

 Diepenbeek

 13

 WSV Echt

 Echt

 -----

 WSV Horizon Donk

 Rummen-Geetbets

 2

 dinsdag

02

 

 

 

 woensdag

03

 Wandel mee Brueghel

 Peer

 5

 WSV Noad

 Simpelveld

 -----

 donderdag

04

 Paul Gerard

 Koersel

 0

 vrijdag

05

 

 

 

 zaterdag

06

 WSV Noad

 Bocholz

 -----

 Hazewind

 Kanne

 5

 Jo-Ne Vijlen

 Vaals

0

 De Bosdravers

 Hechtel

 7

 zondag

07

 Jo-Ne Vijlen

 Vaals

0

 De Mijnlamp

 Koersel

 2

 St. Cecilia Ubachsberg

 Voerendaal

 -----

 WSV Tungelroy

 Weert

 -----

 Rust Roest

 Opoeteren

19

 WSV Trampelkeu

 Schimmert

 -----

  maandag

08

 WSV Echt

 Echt

 -----

 Terug op stap Post

 Stevoort

 1

 dinsdag

09

 OK 50

 Zonhoven

 1

 woensdag

10

 De Heikrekels

 Meeswijk

 16

 donderdag

11

 

 

 

 vrijdag

12

 

 

 

 zaterdag

13

 De Torenkruiers

 Kaulille

 11

 zondag

14

 Eureka

 Rijkhoven

 4

 Leopold I stappers

 Heppen

 4

 WV Roerdal

 St. Odiliënberg

-----

 maandag

15

 WSV Echt

 Echt

-----

 De Trotters

 Hasselt

 3

 dinsdag

16

 

 

 

 woensdag

17

 Postwandelclub

 Rotem

 290/49

 WSV De Veldlopers

 Gulpen

-----

 Blijf Jong Genebos

 Olmen-Balen

 0

 donderdag

18

 Milieu 2000

 Lommel

 2

 vrijdag

19

 Wandel mee Brueghel

 Peer

 2

 zaterdag

20

 Wandelend Paal

 Diest

 0

 zondag

21

 De Heikneuters

 Genk

 35

 Buurtver. Oostbroek

 Geulle

-----

 Wandelend Paal

 Diest

 0

 

 

 

 maandag

22

 WSV Echt

 Echt

-----

 Vriendenkring Kortijs

 Gingelom

 3

 dinsdag

23

 

 

 

 woensdag

24

 

 

 

 donderdag

25

 Aviat

 St. Truiden

 5

 St. Gertrudis

 Sint Geertruid

-----

 vrijdag

26

 

 

 

 zaterdag

27

 De Demerstappers

 Kleine Spouwen

 12

 Partnerwalk

 Tongeren

 0

 zondag

28

 De Dragonders

 Lummen

 5

 St. Cecilia

 Hunsel

-----

 WSV Crescendo Schinnen

 Puth

-----

 Voerendaal

 Voerendaal

-----

 

 

 

 maandag

29

 WSV Echt

 Echt

 -----

 WSV De Natuurvrienden

 Merselo  13u30

 -----

 De Heikneuters

 Genk

 dinsdag

30

 

 

 

 woensdag

31

 Aviat

 St. Truiden

 3

 

 

 

April 2017

Weekdag

Vereniging

Aantal Postw.

 zaterdag

 01

 10 Wing Tac

 Grote Brogel

9

 De Dragonders

 Heusden-Zolder

3

 zondag

 02

 Wc St. Callistus Neerbeek

 Beek

 

 WSV Voorwaarts

 Heerlen

 

 WSV Echt

 Koningsbosch

 2

 WSV Berggalm

 Noorbeek

 

 Paul Gerard

 Beverlo

6

 Tongerse Wandelvrienden

 Kanne

13

 maandag

 03

 WSV Echt

 Echt

 

 De Schoverik

 Diepenbeek

4

 dinsdag

 04

 

 

 

 woensdag

 05

 Wandel mee Brueghel

 Grote Brogel

8

 Blijf Jong Genebos

 Kwaadmechelen

0

 donderdag

 06

 

 

 

 vrijdag

 07

 

 

 

 zaterdag

 08

 De Bokkenrijders

 Overpelt

6

 zondag

 09

 De Dommeltrippers

 Neerpelt

4

 Vitales

 Hoeselt

6

 WC Buurtschap Eendracht

 Nederweert-Eind

 

 WC St. Caecilia Spaubeek

 Spaubeek

 

 WV Wijlre

 Wijlre

 

 maandag

10

 WSV echt

 Echt

 

 Terug op stap Post

 Spalbeek

6

 dinsdag

 11

 Kampse Wandelaars

 Heppen

2

 woensdag

 12

 

 

 

 donderdag

 13

 

 

 

 vrijdag

 14

 

 

 

 zaterdag

 15

 50+ Gennep

 Gennep

 

 Anjertrippers

 Eksel

0

 Eureka

 Eigenbilzen

8

 zondag

 16

 Sport+Kinrooi

 Kessenich

21Vindt leuk'

 De Rakkers

 Kuringen

6

 WSV A. Hermkes

 Epen

 

 maandag

 17

 WSV Echt

 Echt

 

 Hoensbroek

 Hoensbroek

 

 WSV Stein

 Stein

 

 Paosloup Zjwame

 Swalmen

 

 Berg en Boswandelaars

 s Gravenvoeren

4

 Milieu 2000

 Lommel

2

 Trotters

 Hasselt

0

 dinsdag

 18

 

 

 

 woensdag

 19

 Wellense Bokkenrijders

 Wellen

6

 WSV De Veldlopers

 Gulpen

2

 donderdag

 20

 Dragonders

 Hasselt

3

 vrijdag

 21

 

 

 

 zaterdag

 22

 Loonse Stjaffeleers

 Borgloon

0

 Donderslagtrippers

 Ellikom

19Vindt leuk'

 WV Vilt

 Margraten

 

 zondag

 23

 Torenkruiers

 Reppel

22Vindt leuk'

 Loonse Stjaffeleers

 Borgloon

7

 WV Vilt

 Margraten

 

 WC Leveroy

 Leveroy

 

 De Minstreel

 Wijnandsrade

 2

 maandag

 24

 WSV Echt

 Echt

 

 WSV De Natuurvrienden

 Merselo

 

 Aviat

 Gelinden

8

 dinsdag

 25

 

 

 

 woensdag

 26

 Heikabouters

 As

14

 De Rommelaar

 Hoeselt

0

 donderdag

 27

 Torenvrienden

 Oostham

0

 WC Ingber de Hut

 Ingber

 

 vrijdag

 28

 

 

 

 zaterdag

 29

 Postwandelclub

 Rotem

63

 zondag

 30

 WSV De Natuurvrienden

 Merselo

 

 WC De Treffers

 St. Geertruid

 

 Sittard

 Sittard

 

Maart 2017

Weekdag

Vereniging

Aantal Postwandelaars

 woensdag

01

 Wandel mee Brueghel

 Wijchmaal

2

 donderdag

02

 

 

 

 vrijdag

03

 

 

 

 zaterdag

04

 Milieu 2000

 Lommel

2

 Eurodax België

 

 0

 Eurek@

 Munsterbilzen

11

 zondag

05

 Wsv Gruitrode

 Gruitrode

15

 De Schoverik

 Diepenbeek

??

 De Vriendenkring Kortijs

 Gingelom

4

 Wsv Tempo Geleen

 Geleen

 3

 Wsv Noad

 Simpelveld

 

 maandag

06

 De Schoverik

 Diepenbeek

5

 dinsdag

07

 De Anjertrippers

 Hechtel-Eksel

1

 Leopold I-stappers

 Heppen

0

 woensdag

08

 De Sparrentrippers

 Neerharen

5

 Iris Kortessem

 Vliermaalroot

0

 donderdag

09

 

 

 

 vrijdag

10

 

 

 

 zaterdag

11

 De Rakkers

 Hasselt

17

 Scopias Atletiek

 Venlo

 

 zondag

12

 Wandel mee Brueghel

 Peer

15

 De Heikneuters

 Genk

11

 JIS Schinnen

 Schinnen

 

 Wsv De Natuurvrienden

 Merselo

 

 Wc Heuvelland

 Mheer

 

 maandag

13

 Loonse Sjtaffeleers

 Kerniel

6

 dinsdag

14

 

 

 

 woensdag

15

 De Boskabouters

 Opglabbeek

19

 Wsv De Veldlopers

 Gulpen

 

 donderdag

16

 OK 50

 Zonhoven

2

 vrijdag

17

 

 

 

 zaterdag

18

 De Heikrekels

 Eisden

4

 Paul Gerard

 Koersel

0

 zondag

19

 Postwandelclub

 Rotem

61

 Wandelend Paal

 Heusden-Zolder

0

 Wc St Willibrord

 Kerkrade

 

 Atletiek Weert

 Weert

 

 WVT '93

 Margraten

 

 maandag

20

 De Trotters

 Hasselt

0

 dinsdag

21

 Milieu 2000

 Lommel

0

 woensdag

22

 De Bosdravers

 Hechtel-Eksel

7

 donderdag

23

 Schoonbeekse  Wand

 Bilzen

4

 vrijdag

24

 

 

 

 zaterdag

25

 Winterslag

 Genk

10

 Venlo-Loopstad

 Venlo

 

 Wandellust

 Horn

 2

 De Mijnlamp

 Paal

2

 zondag

26

 SUST

 Houthalen-Helchteren

10

 Wc De Lèren Tram

 Eysden

 Wandellust

 Horn

 1

 Wc Fasila

 Schinveld

 

 maandag

27

 Wsv Echt

 Echt

 2

 De Natuurvrienden

 Merselo

 

 Aviat

 Velm

4

 dinsdag

28

 Lummense Dalmatiërs

 Meldert

1   Vindt leuk'

 woensdag

29

 

 

 

 donderdag

30

 Torenvrienden Oostham

 Oostham

2

 vrijdag

31

 

 

 

Februari 2017

Weekdag

Vereniging

Aantal  Postwandelaars

 woensdag

1

 Wandel Mee Brueghel

 Grote Brogel

5

 donderdag

2

 Paul Gerard

 Beverlo

2

 vrijdag

3

 

 

 

 zaterdag

4

 De Bennewed

 Houthalen-Helchteren

9

 zondag

5

 Door wandelen fit

 Tegelen

 

 Grensstappers

 Neeritter

 2

 Iris Kortessem

 Vliermaal

6

 De Bokkenrijders

 Overpelt

0

 maandag

6

 De Schoverik

 Diepenbeek

8

 dinsdag

7

 De Kampse  Wandel.

 Leopoldsburg

0

 woensdag

8

 De Torenkruiers

 Reppel

7

 donderdag

9

 Wandelend Paal

 Koersel

0

 vrijdag

10

 

 

 

 zaterdag

11

 Pascale Forever

 Tessenderlo

4

 Samen Uit Samen Th.

 Houthalen-Helchteren

6

 zondag

12

 De Veldlopers

 Gulpen

 

 Atletiek Weert

 Weert

 

 De Boskabouters

 Opglabbeek

21   Vindt leuk'

 Partnerwalk

 Tongeren

0

 Samen Uit Samen  Th.

 Houthalen-Helchteren

2

 maandag

13

 Terug op stap Post

 Hasselt

5

 dinsdag

14

 De Grevenbroekers

 Achel

2

 woensdag

15

 De Demerstappers

 Eigenbilzen

7

 De Veldlopers

 Gulpen

 

 donderdag

16

 

 

 

 vrijdag

17

 

 

 

 zaterdag

18

 Sport+Kinrooi

 Opoeteren

30   Vindt leuk'

 Horizon Donk

 Linkhout

3

 zondag

19

 Struchterboys

 Schin op Geul

 

 De Grenslopers

 Schinveld

 

 De Velpense  Wandel.

 Bekkevoort

0

 Donderslagtrippers

 Ellikom

25   Vindt leuk'

 De Dragonders

 Heusden-Zolder

4

 maandag

20

 De Trotters

 Hasselt

2

 dinsdag

21

 

 

 

 woensdag

22

 Vitales Hoeselt

 Hoeselt

0

 donderdag

23

 Torenvrienden

 Oostham

0

 vrijdag

24

 

 

 

 zaterdag

25

 Terug op stap Post

 St. Lambrechts-Herk

2

 De Rommelaar

 Romershoven

3

 zondag

26

 10 Wing Tac

 Wijchmaal

24   Vindt leuk'

 maandag

27

 Aviat

 St. Truiden

6

 dinsdag

28

 Blijf Jong Genebos

 Tessenderlo

0

 

Januari 2017

 

Weekdag

Vereniging

Aantal Postwandelaars

 

 zondag

01

 Wandel mee Brueghel

 Peer

4

 

 maandag

02

 De Schoverik Diepenbeek

 Diepenbeek

5

 

 dinsdag

03

 

 

 

 

 woensdag

04

 Wandel mee Brueghel

 Peer

6

 

 donderdag

05

 De Rakkers

 Heusden-Zolder

8

 

 vrijdag

06

 

 

 

 

 zaterdag

07

 Demerstappers

 Bilzen

2

 

 Jo-Ne Vijlen

 Vaals

3

 

 zondag

08

 De Natuurvrienden

 Merselo

 

 

 Griezegrubben

 Nuth

 

 

 Door wandelen Fit

 Tegelen

 

 

 Sport+ Kinrooi

 Kinrooi

14

 

 Blijf Jong Genebos

 Kwaadmechelen

2

 

 Jo-Ne Vijlen

 Vaals

3

 

 maandag

09

 Loonse Tsjaffeleers

 Borgloon

5

 

 dinsdag

10

 

 

 

 

 woensdag

11

 

 

 

 

 donderdag

12

 Wandelend Paal

 Paal-beringen

0

 

 vrijdag

13

 

 

 

 

 zaterdag

14

 Donderslagtrippers

 Meeuwen-Gruitrode

23   Vindt leuk'

 

 zondag

15

 De Kampse Wandelaars

 Heppen

2

 

 De Heikneuters

 Genk

8

 

 Wandevrienden Ransdaal

 Ransdaal

 

 

 Sint Rochus

 Stevensweert

 

 

 maandag

16

 De Trotters

 Hasselt

3

 

 dinsdag

17

 

 

 

 

 woensdag

18

 

 

 

 

 donderdag

19

 Horizon Donk

 Halen

2

 

 vrijdag

20

 De Bosdravers

 Eksel

3

 

 zaterdag

21

 De Grevenbroekers

 Hamont-Achel

16

 

 zondag

22

 De Dragonders

 Lummen

5

 

 Milieu 2000

 Lommel

8

 

 Bv Etenaken

 Wijlre

 

 

 maandag

23

 Aviat

 Heers

5

 

 dinsdag

24

 

 

 

 

 woensdag

25

 

 

 

 

 donderdag

26

 Torenvrienden Oostham

 Oostham

0

 

 vrijdag

27

 

 

 

 

 zaterdag

28

 Wellense Bokkenrijders

 Wellen

13

 

 zondag

29

 De Mijnlamp Beringen

 Beverlo

0

 

 De Sparrentrippers

 Lanaken

22  Vindt leuk'

 

 maandag

30

 De Natuurvrienden

 Merselo

 

 

 De Heikneuters

 Genk

2

 

 dinsdag

31