december 2019

Weekdag

Vereniging

Startzaal

Aantal Postwandelaars

 zondag

1

 Torenvrienden

 Ham

4

 Heikrekels

 Opgrimbie

22

 Mergelstappers

 Val-Meer

0

 

 

 

 maandag

2

 De Schoverik

 Diepenbeek

 4

 dinsdag

3

 

 

 

 woensdag

4

 Brueghel

 Grote Brogel

 4

 donderdag

5

 Dalmatiers

 Lummen

 0

 vrijdag

6

 

 

 

 zaterdag

7

 WSV Winterslag

 Genk

 13

 De Mijnlamp

 Koersel

 3

 zondag

8

 WSV Echt

 Echt

 

 Wc Compenééj

 Meijel

 

 Rakkers

 Kuringen

 3

 Demerstappers

 Beverst

 3

 

 

 

 Bosdravers

 Eksel

 4

 maandag

9

 

 

 

 dinsdag

10

 

 

 

 woensdag

11

 Sparrentrippers

 Lanaken

 4

 donderdag

12

 Demerstappers

 Schoonbeek

 

 vrijdag

13

  

 

 

 zaterdag

14

 Bokkenrijders

 Wellen

 3

 Rust Roest

 Opoeteren

 17

 zondag

15

 Aviat

 St. Truiden

 8

 maandag

16

 

 

 

 dinsdag

17

 

 

 

 woensdag

18

 

 

 

 donderdag

19

 Torenvrienden

 Oostham

 2

 vrijdag

20

 Dalmatiers

 Kermt

 3

 zaterdag

21

 VV Obbicht

 Obbicht

 

 Horizon Donk

 Herk de Stad

 8

 zondag

22

 VV Obbicht

 Obbicht

 

 Terug op stap Post

 Hasselt

 4

 Paul Gerad

 Koersel

 2

 maandag

23

 Aviat

 Nieuwerkerken

 4

 dinsdag

24

 

 

 

 woensdag

25

 Brueghel

 Kaulille

 6

 donderdag

26

 Buurtver. Oostbroek

 Geulle

 

 vrijdag

27

 Milieu 2000

 Lommel

 2

 zaterdag

28

 Dragonders

 Stokrooie

 2

 Boskabouters

 Opglabbeek

 21👍👍

 zondag

29

 WV Vilt

 Berg en Terbijt

 

 DWS Afferden

 Afferden

 

 De Grenszangers

 Neeritter

 

 Anjertrippers

 Hechtel

 9

 Tongerse Wandelvrienden

 Tongeren

 2

 maandag

30

 WSV Noad

 Simpelveld

 

 Heikneuters

 Genk

 7

 De Natuurvrienden

 Merselo

 

 dinsdag

31

 

 

 

November 2019

Weekdag

Vereniging

Adres

Aantal Postwandelaars

 vrijdag

1

 Tongerse wandelvr.

 Kanne

 3

 zaterdag

2

 De Bosdravers

 Eksel

 9

 zondag

3

 Roerdal 87

 St. Odiliënberg

 

 DWS Afferden

 Afferden

 

 Pascale for ever

 Tessenderlo

 0

 Sport+ Kinrooi

 Opoeteren

 30👍👍👍

 Wandelstichting Epen

 Epen

 

 Vrienden van 't zorghuus

 Ysselsteyn

 

 maandag

4

 De Schoverik

 Diepenbeek

 3

 dinsdag

5

 De Kampse wand.

 Heppen

 0

 woensdag

6

 De Sparrentrippers

 Gellik

 0

 Wandel Mee Brueghel

 Kaulille

 2

 donderdag

7

 OK 50

 Zonhoven

 3

 vrijdag

8

 Wandel Mee Brueghel

 Kaulille

 2

 zaterdag

9

 

 

 

 zondag

 10

 Wandelvrienden Ransdaal

 Ransdaal

 

 De Maasoever

 Roosteren

 

 Eureka

 Kleine Spouwen

 5

 10Wing Tac

 Peer

 8

   maandag

 11

 Heikneuters

 Genk-Bokrijk

 14

 dinsdag

 12

 Terug op stap Post

 Stokrooie

 2

 woensdag

 13 

 De Heikabouters

 As

 11

 donderdag

14

 

 

 

 vrijdag

15

 

 

 

 zaterdag

16

 Vitales

 Hoeselt

 8

 De Dommeltrippers

 Neerpelt

 1

 zondag

17

 De Keescheknup

 Bingelrade

 

 Donderslagtrippers

 Meeuwen

 23

 Horizon Donk

 Herk de Stad

 1

 maandag

18

 De Trotters

 Hasselt

 2

 dinsdag

19

 Dragonders

 Lummen

 0

 woensdag

20

 POSTWANDELCLUB

 Stokkem

 36👍👍👍

 De Veldlopers

 Gulpen

 

 donderdag

21

 Paul Gerad

 Stal-Beringen

 0

 vrijdag

22

  

 

 

 zaterdag

23

 WSV Gruitrode

 Meeuwen-Gruitrode

 19

 zondag

24

 Wsv Crescendo

 Puth

 

 De Natuurvrienden

 Merselo

 

 Wc Esia

 Eys

 

 SUST

 Houthalen-Helchteren

 1

 De Schoverik

 Diepenbeek

 9

 De Bokkenrijders

 Overpelt

 2

 maandag

25

 De Natuurvrienden

 Merselo

 

 Aviat

 Aalst

 dinsdag

26

 

 

 

 woensdag

27

 De Rommelaar

 Schalkhoven

 1

 donderdag

28

 Milieu 2000

 Lommel

 2

 vrijdag

29

 

 

 

 zaterdag

30

 

 

 

oktober 2019

 

Weekdag

Vereniging

 Starzaal

Aantal Postwandelaars

 dinsdag

1

 De Anjertrippers

 Hechtel-Eksel

 0

 woensdag

2

 Noad

 Simpelveld

 

 Wandel mee Brueghel

 Peer

 6

 donderdag

3

 De Mijnlamp

 Koersel

 2

 vrijdag

4

 De Kampse wandelaars

 Leopoldsburg

 0

 zaterdag

5

 Wv Vilt

 Valkenburg

 

 POSTWANDELCLUB

 Rotem

 33

 Lummense Dalmatiers

 Lummen

 0

 zondag

6

 Sint Rosa Sibbe

 Valkenburg

 

 Wc Semper Avanti

 Grashoek

 

 OK 50

 Zonhoven

 5

 maandag

7

 De Schoverik

 Diepenbeek

 5

 dinsdag

8

 De Kampse wandelaars

 Leopoldsburg

 0

 woensdag

9

 De Demerstappers

 Eik

 0

 donderdag

10

 Schoonbeekse wandelaars

 Beverst

 0

 vrijdag

11

 

 

 

 zaterdag

12

 De Bennewed

 Houthalen-Helchteren

 11

 zondag

13

 Wc St. Joseph

 Koningsbosch

 

 Wsc Magan Mechelen

Mechelen

 

 JIS Schinnen

Schinnen

 

 WSV Stramproy

 Stramproy

 

 De Grevenbroekers

 Achel

 2

 De Heikneuters

 Genk

9

 maandag

14

 De Rakkers

 Heusden-Zolder

4

 dinsdag

15

 De Dragonders

 Stokrooie

 woensdag

16

 De veldlopers

 Gulpen

 

 De Donderslagtrippers

 Wijshagen

13

 donderdag

17

 Milieu 2000

 Lommel

 2

 vrijdag

18

 

 

 

 zaterdag

19

 Eureka

 Grote Spouwen

 7

 zondag

20

 Wsv Trampelkeu

 Schimmert

 

 De veldlopers

 Gulpen

 

 De Natuurvrienden

 Merselo

 

 Atletiekvereniging Weert

 Weert

 

 Wandelend Paal

 Paal

 5

 maandag

21

 

 

 

 dinsdag

22

 Blijf jong Genebos

 Tessenderlo

 0

 woensdag

23

 Iris Kortessem

 Vliermaal

 2

 donderdag

24

 

 

 

 vrijdag

25

 

 

 

 zaterdag

26

 De Krölstarte

 Middelaar

 

 Paul Gerard Beringen

 Beverlo

 7

 zondag

27

 De Bokkenrijders

 Overpelt

 2

 St. Caecilia Beek

 Beek

 

 WV Bach

 Ell

 

 Atletiek Maastricht

 Maastricht

 

 Bv Etenaken

Wijlre

 

 De Trotters

 Heusden-Zolder

 4

 maandag

28

 De Natuurvrienden

 Merselo

 

 Aviat

 Gelinden

 3

 dinsdag

29

 

 

 

 woensdag

30

 Torenkruiers

 Bocholt

 5

 donderdag

31

 Torenvrienden

 Oostham

 0

September 2019

Weekdag

Vereniging

Startzaal

Aantal Postwandelaars

 zondag

1

 Wandelen Baarlo

 Baarlo

-

 Wc Amby

 Maastricht

-

 S.U.S.T.

 Houthalen-Helchteren

9

 maandag

2

 De Schoverik

 Diepenbeek

 dinsdag

3

 Blijf Jong genebos

 Tessenderlo

0

 woensdag

4

 WSV Noad

 Simpelveld

-

 Brueghel

 Wijchmaal

3

 donderdag

5

 Milieu 2000

 Lommel

 0

 vrijdag

6

 

 

 

 zaterdag

7

 De Velpense Wandelaars

 Halen

 4

 Boskabouters

 Opglabbeek

 13

 zondag

8

 Harmonie l'Union

 Born

 Boskabouters

 Opglabbeek

9

 Wc St. Caecilia

 Spaubeek

-

 St. Gerlachus

 Banholt

-

 Harmonie l'Union

 Born

-

 maandag

9

 Eureka

 Hoelbeek

3

 dinsdag

10

 De Dragonders

 Hasselt

 woensdag

11

 De Bosdravers

 Eksel

 5

 donderdag

12

 

 

 

 vrijdag

13

 

 

 

 zaterdag

14

 Wsv Wandellust

 Roggel

-

 De Bokkenrijders

 Overpelt

 VOS Schaffen

 Meldert

 zondag

15

 Wsv Wandellust

 Roggel

 Wc Gulpdaltocht

 Slenaken

-

 De Anjertrippers

 Hechtel

 

 De Rommelaar

 Alt-Hoeselt

 9

 maandag

16

 De Trotters

 Hasselt

 3

 dinsdag

17

 De Dommeltrippers

 St. Huibrechts-Lille

 0

 woensdag

18

 Wsv De Veldlopers

 Gulpen

-

 De Heikrekels

 Maasmechelen

 donderdag

19

 Sporton

 Tessenderlo

 0

 vrijdag

20

 

 

 

 zaterdag

21

 De Rakkers

 Hasselt

 11

 zondag

22

 De Grensstappers

 Neeritter

-

 Wsv Berggalm

 Noorbeek

-

 Wandel mee Brueghel

 Peer

 7

 Bokkenrijders

 Wellen

 2

 

 

 

 maandag

23

 De Natuurvrienden

 Merselo

-

 Aviat

 St. Truiden

 2

 dinsdag

24

 

 

 

 woensdag

25

 Rust Roest

 Dorne

 0

 donderdag

26

 Torenvrienden

 Oostham

 0

 vrijdag

27

 Boslandtrail 10u/11u

 Eksel

 0

 zaterdag

28

 10 Wing Tac

 Opitter

 9

 Boslandtrail 10u/11u 50km

 Eksel

 0

 zondag

29

 Wsv Echt

 Sint Joost

-

 WVT '93

 Margraten

-

 Wandelver. Voerendaal

 Voerendaal

-

 De Sparrentrippers

 Lanaken

 9

 Boslandtrail 10u/11u

 Eksel

 0

 Horizon Donk

 Halen

 

 

 

 maandag

30

 Heikneuters

 Wiemesmeer

 

Augustus 2019

Weekdag

Vereniging

Startzaal

Aantal Postwandelaars

 donderdag

1

 

 

 

 vrijdag

2

 

 

 

 zaterdag

3

 De Heikabouters

 Niel bij As

17👍

 Wellense Bokkerijders

 Wellen

6

 zondag

4

 Milieu 2000

 Lommel

0

 De Heikabouters

 Niel bij As

21👍

 maandag

5

 De Schoverik

 Beverst

2

 dinsdag

6

 

  

 

 woensdag

7

 De Sparrentrippers

 Lanaken Kesselt

1

 Brueghel

 Wijchmaal

2

 donderdag

8

 De Rakkers

 Heusden-Zolder

0

 vrijdag

9

 

  

 

 zaterdag

10

 Terug op Stap Post

 Wimmertingen

6

 zondag

11

 Iris Kortessem

 Kortessem

 9

 maandag

12

 

 

 

 dinsdag

13

 

 

 

 woensdag

14

 Winterslag

 Genk

 3

 donderdag

15

 De Mijnlamp

 Koersel

 7

 Tongerse wandelvr.

 Tongeren

 3

 vrijdag

16

  

 

 

 zaterdag

17

 OK 50

 Zonhoven

 16

 zondag

18

 Loonse Tsjaffeleers

 Bommershoven

9

 Kampse Wandelaars

 Leopoldsburg

6

 maandag

19

 De Trotters

 Hasselt

2

 dinsdag

20

 

  

 

 woensdag

21

 

 

 

 donderdag

22

 Torenvrienden

 Oostham

 4

 vrijdag

23

 

 

 

 zaterdag

24

 De Dragonders

 Lummen

0

 De Heikrekels

 Eisden

9

 zondag

25

 Bosdravers

 Hechtel

4

 Dalmatiërs

 Lummen

10

 maandag

26

 Aviat

 Zepperen

3

 dinsdag

27

 

 

 

 woensdag

28

 

 

 

 donderdag

29

 Paul Gerard

 Korspel-Beringen

 0

 vrijdag

30

 

 

 

 zaterdag

31

 De Vriendenkrink Kortijs

 Vorsen

 5

 S U S T

 Houthalen-Helchteren

 

Juli 2019

Weekdag

Vereniging

Startzaal

Aantal Postwandelaars

 maandag

1

 De Schoverik

 Diepenbeek

 4

 dinsdag

2

 Milieu 2000

 Lommel

 2

 woensdag

3

 De Bokkenrijders

 Overpelt

 3

 donderdag

4

 

 

 

 vrijdag

5

 

 

 

 zaterdag

6

 De Heikrekels

 Opgrimbie

 10

 zondag

7

 De Anjertrippers

 Eksel

 5

 

 

 

 maandag

8

 

 

 

 dinsdag

9

  Rust Roest

 Opoeteren

 9

 woensdag

10

  Rust Roest

 Opoeteren

 12

 donderdag

11

 

 

 

 vrijdag

12

 

 

 

 zaterdag

13

 Wandel Mee Brueghel

 Peer

 6

 Blijf Jong Genebos

 Kwaadmechelen

 8

 zondag

14

 De Mergelstappers

 Val-Meer

 13

 Paul Gerard

 Beverlo

 5

 maandag

15

 

 

 

 dinsdag

16

 

 

 

 woensdag

17

 

 

 

 donderdag

18

 

 

 

 vrijdag

19

 

 

 

 zaterdag

20

 De Heikneuters

 Genk

 14

 zondag

21

 De Bosdravers

 Eksel

 2

 De Demerstappers

 Bilzen

 10

 maandag

22

 Aviat

 St. Truiden

 3

 dinsdag

23

 

 

 

 woensdag

24

 

 

 

 donderdag

25

 Torenvrienden Oostham

 Oostham

 0

 vrijdag

26

 

 

 

 zaterdag

27

 Wandelend Paal

 Beringen

 10

 zondag

28

 Zutendaalse Hartevrienden

 Zutendaal

 10

 Lummense Dalmatiers

 Lummen

 maandag

29

 De Heikneuters

 Genk

 9

 dinsdag

30

 

 

 

 woensdag

31

 

 

 

Juni 2019

Weekdag

Vereniging

Startzaal

Aantal Postwandelaars

 zaterdag

1

 Marcheurs De Saive

 Saive

 

 De Anjertrippers

 Hechtel-Eksel

 11

 zondag

2

 Donderslagtrippers

 Meeuwen-ellikom

 12

 maandag

3

 De Schoverik

 Diepenbeek

 2

 dinsdag

4

 

 

 

 woensdag

5

 De Bosdravers

 Eksel

 4

 donderdag

6

 Samen uit samen thuis

 Houthalen-Helchteren

 0

 vrijdag

7

 

 

 

 zaterdag

8

 Wandel mee Brueghel

 Peer

 4

 zondag

9

 Wellense Bokkenrijders

 Wellen

 6

 De Grevenbroekers

 Hamont-Achel

 7

 maandag

10

 Lummense Dalmatiërs

 Lummen

 12

 dinsdag

11

 De Kampse wandelaars

 Heppen

 0

 woensdag

12

 De Boskabouters

 As

 8

 donderdag

13

 

 

 

 vrijdag

14

 

 

 

 zaterdag

15

 De Mijnlamp

 Beverlo

 1

 Iris Kortessem

 Guigoven

 4

 zondag

16

 Terug op stap Post

 Hasselt

 4

 maandag

17

 De Trotters

 Hasselt

 1

 dinsdag

18

 10 Wing Tac

 Kleine Brogel

 2

 woensdag

19

 De Sparrentrippers

 Zutendaal

 1

 donderdag

20

 OK 50

 Zonhoven

 2

 vrijdag

21

 

 

 

 zaterdag

22

 Milieu2000

 Lommel

 5

 zondag

23

 Dommeltrippers

 Neerpelt

 0

 Horizon Donk

 Linkhout

 6

 maandag

24

 Aviat

 Velm

 3

 dinsdag

25

 

 

 

 woensdag

26

 

 

 

 donderdag

27

 De Rakkers

 Alken

 0

 vrijdag

28

 

 

 

 zaterdag

29

 Torenvrienden

 Oostham

 5

 zondag

30

 Torenvrienden

 Oostham

 3

Mei 2019

Weekdag

Vereniging

Startzaal

Aantal Postwandelaars

 woensdag

1

 Wandel mee Brueghel

 Peer

 11

 donderdag

2

 Paul Gerard

 Lummen

 2

 vrijdag

3

 

 

 

 zaterdag

4

 De Bosdravers

 Hechtel

 3

 Hazewind

 Kanne

 4

 zondag

5

 Rust Roest

 Opoeteren

 22👍

 De Mijnlamp

 Koersel

 0

 maandag

6

 De Schoverik

 Diepenbeek

 3

 dinsdag

7

 OK 50

 Zonhoven

 1

 woensdag

8

 De Heikrekels

 Meeswijk

 7

 donderdag

9

 

 

 

 vrijdag

10

 

 

 

 zaterdag

11

 De Torenkruiers

 Lozen Bocholt

 4

 zondag

12

 Eureka

 Rijkhoven

 11

 Walk for the climate

 Hassselt

 

 maandag

13

 Terug op stap Post

 Stevoort

 3

 dinsdag

14

 

 

 

 woensdag

15

 POSTWANDELCLUB

 Stokkem

 41

 donderdag

16

 Milieu 2000

 Lommel

 2

 vrijdag

17

 Wandel mee Brueghel

 Peer

 2

 zaterdag

18

 De Demerstappers

 Kleine Spouwen

 6

 zondag

19

 De Demerstappers

 Kleine Spouwen

 

 De Heikneuters

 Genk

 18

 maandag

20

 

 

 

 dinsdag

21

 

 

 

 woensdag

22

 Aviat

 St. Truiden

 4

 donderdag

23

 Torenvrienden

 Oostham

 3

 vrijdag

24

 

 

 

 zaterdag

25

 Sport+

 Neeroeteren

 13

 Partnerwalk

 Tongeren

 0

 zondag

26

 De Dragonders

 Lummen

 4

 maandag

27

 De vriendenkring Kortijs

 Buvingen

 2

 dinsdag

28

 

 

 

 woensdag

29

 

 

 

 donderdag

30

 Aviat

 St. Truiden

 10

 vrijdag

31

 

 

 

April 2019

Weekdag

Vereniging

 

Aantal Postwandelaars

 maandag

01

 De Schoverik

 Diepenbeek

 4

 dinsdag

02

 

 

 

 woensdag

03

 Wandel mee Brueghel

 Wijchmaal

 donderdag

04

 Blijf Jong Genebos

 Oostham

 vrijdag

05

 

 

 

 zaterdag

06

 De bokkenrijders

 Overpelt

 8

 zondag

07

 De Dommeltrippers

 Neerpelt

 2

 Vitales

 Hoeselt

 16

 maandag

08

 Terug op stap Post

 Spalbeek

 dinsdag

09

 Kampse Wandelaars

 Heppen

 2

 woensdag

10

 Heikrekels

 Uikhoven

 6

 donderdag

11

 

 

 

 vrijdag

12

 

 

 

 zaterdag

13

 Anjertrippers

 Eksel

 Eureka

 Eigenbilzen

 zondag

14

 Sport+Kinrooi

 Opoeteren

 23

 De Rakkers

 Kuringen

 maandag

15

 Trotters

 Hasselt

 dinsdag

16

 S U S T

 Houthalen-Helchteren

 woensdag

17

 Bokkenrijders

 Wellen

 donderdag

18

 Dragonders

 Kuringen

2

 Dragonders

 Stokrooie

0

 vrijdag

19

 

 

 

 zaterdag

20

 Loonse Stjaffeleers

 Borgloon

 3

 Donderslagtrippers

 Ellikom

 11

 zondag

21

 Loonse Stjaffeleers

 Borgloon

 2

 Torenkruiers

 Opitter

 

 maandag

22

 Aviat

 Heers

 8

 Milieu 2000

 Lommel

 2

 Berg en Boswandelaars

 s Gravenvoeren

 0

 dinsdag

23

 

 

 

 woensdag

24

 Heikabouters

 As

 4

 donderdag

25

 Torenvrienden

 Oostham

 vrijdag

26

 

 

 

 zaterdag

27

 POSTWANDELCLUB

 ROTEM

32 

 zondag

28

 

 

 

 maandag

29

 Heikneuters

 Genk

 2

 dinsdag

30

 De Rommelaar

 Hoeselt

 3

Maart 2019

Weekdag

Vereniging

 

Aantal Postwandelaars

 vrijdag

1

 

 

 

 zaterdag

2

 Eureka

 Munsterbilzen

 9

 Milieu2000

 Lommel

 2

 zondag

3

 Wsv Gruitrode

 Gruitrode

11 

 De Schoverik

 Diepenbeek

 7

 maandag

4

 De Schoverik

 Diepenbeek

 3

 dinsdag

5

 

 

 

 woensdag

6

 Wandel mee Brueghel

 Wijchmaal

 7

 donderdag

7

 

 

 

 vrijdag

8

 

 

 

 zaterdag

9

 De Rakkers

 Hasselt

 17

 Eurodax

 Lommel

 0

 zondag

10

 De Heikneuters

 Genk

 7

 Wandel mee Brueghel

 Peer

 6

 maandag

11

 Loonse Sjtaffeleers

 Gors op Leeuw

 3

 dinsdag

12

 De Anjertrippers

 Hechtel-Eksel

 1

 woensdag

13

 De Boskabouters

 Opglabbeek

 donderdag

14

 OK 50

 Zonhoven

0

 vrijdag

15

 

 

 

 zaterdag

16

 Paul Gerard

 Beverlo-Beringen

 2

 De Heikrekels

 Eisden

 zondag

17

 POSTWANDELCLUB

 Rotem

41 

 Wandelend Paal

 Heusden-Zolder

 0

 maandag

18

 Iris Kortessem

 Vliermaalroot

 1

 dinsdag

19

 Milieu2000

 Lommel

 0

 woensdag

20

 De Sparrentrippers

 Neerharen

 12

 donderdag

21

 Schoonbeekse wand.

 Beverst

 2

 vrijdag

22

 

 

 

 zaterdag

23

 Winterslag

 Genk

 15

 

 

 

 De Mijnlamp

 Beverlo-Beringen

 0

 zondag

24

 SUST

 Houthalen-Helchteren

 14

 

 

 

 maandag

25

 Aviat

 Sint Truiden

 3

 dinsdag

26

 Lummense Dalmatiërs

 Meldert

 0

 woensdag

27

 De Bosdravers

 Hechtel-Eksel

 6

 donderdag

28

 Torenvrienden Oostham

 Oostham

 1

 vrijdag

29

 

 

 

 zaterdag

30

 10 Wing Tac

 Grote Brogel

 9

 De Dragonders

 Hasselt

 zondag

31

 Tongerse wandelvrienden

 Kanne-Riemst

14 

Wpg Beringen

 Koersel-Beringen

 4

Februari 2019

Weekdag

Vereniging

Startplaats

Aantal Postwandelaars

 vrijdag

1

 

 

 

 zaterdag

2

 De Bennewed

 Houthalen-Helchteren

 7

 zondag

3

 Iris Kortessem

 Vliermaal

 5

 De Bokkenrijders

 Overpelt

 10

 Grensstappers

 Neeritter

 

 

 

 

 maandag

4

 De Schoverik

 Diepenbeek

 7

 dinsdag

5

 De Kampse Wandelaars

 Leopoldsburg

 1

 woensdag

6

 Wandel mee Brueghel

 Peer

 9

 donderdag

7

 Paul Gerard

 Beringen

 2

 vrijdag

8

 

 

 

 zaterdag

9

 Samen uit Samen Thuis

 Houthalen-Helchteren

 10

 Pascale Forever

 Tessenderlo

 2

 

 

 

 zondag

10

 Samen uit Samen Thuis

 Houthalen-Helchteren

 0

 De Boskabouters

 Opglabbeek

 12

 Partnerwalk

 Tongeren

 0

 Les Pédestrians de Clermont

 Clermont s/Berwinne

 

 De Veldlopers

 Gulpen

 

 maandag

11

 Terug op stap Post

 Hasselt

 6

 dinsdag

12

 De Grevenbroekers

 Achel

 1

 woensdag

13

 De Demerstappers

 Hartenberg

 4

 donderdag

14

 Wandelend Paal

 Koersel

 5

 vrijdag

15

 

 

 

 zaterdag

16

 Horizon Donk

 Linkhout

 0

 Sport+ Kinrooi

 Opoeteren

 31👍

 Fort de Battise

 Battice

 

 zondag

17

 Velpense Wandelaars

 Bekkevoort

 0

 Donderslagtrippers

 Ellikom

 23

 De Dragonders

 Heusden Zolder

 4

 Door wandelen fit

 Tegelen

 

 Fort de Battise

 Battice

 

 

 

 

 maandag

18

 De Trotters

 Hasselt

 3

 dinsdag

19

 

 

 

 woensdag

20

 Vitales

 Hoeselt

 De Veldlopers

 Gulpen

 

 donderdag

21

 

 

 

 vrijdag

22

 

 

 

 zaterdag

23

 Terug op stap Post

 St. Lambrechtsherk

 De Rommelaar

 Hoeselt

 5

 zondag

24

 Vriendenkring Kortijs

 Jeuk

 0

 Struchterboys

 Schin op Geul

 

 10 Wing Tac

 Peer

 19

 

 

 

 maandag

25

 Aviat

 St. Truiden

 3

 Wsv De Natuurvrienden

 Merselo

 

 dinsdag

26

 Blijf Jong Genebos

 Tessenderlo

 0

 woensdag

27

 Wellense bokkenrijders

 Wellen

 7

 donderdag

28

 Torenvrienden

 Ham

 0

Januari 2019

Weekdag

Vereniging

Startzaal

Aantal Postwandelaars

 dinsdag

01

 Wandel mee Brueghel

 Peer

 9

 woensdag

02

 Wandel mee Brueghel

 Peer

 8

 donderdag

03

 De Rakkers

 Heusden-Zolder

 4

 vrijdag

04

 Demerstappers

 Bilzen

13 

 zaterdag

05

 Jo-Ne Vijlen

 Vijlen

 1

 Demerstappers

 Bilzen

 13

 zondag

06

 Jo-Ne Vijlen

 Vijlen

 0

 Griezegrubben

 Nuth

 

 Sport+ Kinrooi

 Kinrooi

 24

 Blijf Jong Genebos

 Kwaadmechelen

 0

 maandag

07

 De Schoverik Diepenbeek

 Beverst

 4

 dinsdag

08

 

 

 

 woensdag

09

 

 

 

 donderdag

10

 Wandelend Paal

 Paal

 6

 vrijdag

11

 

 

 

 zaterdag

12

 Donderslagtrippers

 Oudsbergen

 21👍

 zondag

13

 De Kampse Wandelaars

 Heppen

 2

 Sint Rochus

 Stevenweert

 

 Bv Etenaken

 Wijlre

 

 De Heikneuters

 Genk

 13

 maandag

14

 Loonse Tsjaffeleers

 Kerniel

 5

 dinsdag

15

 

 

 

 woensdag

16

 

 

 

 donderdag

17

 

 

 

 vrijdag

18

 De Bosdravers

 Eksel

 2

 zaterdag

19

 De Grevenbroekers

 Hamont-Achel

 4

 zondag

20

 De Dragonders

 Lummen

 7

 Wandelvrienden

 Ransdaal

 

 Door wandelen Fit

 Tegelen

 

 Milieu 2000

 Lommel

 4

 maandag

21

 

 

 

 dinsdag

22

 

 

 

 woensdag

23

 

 

 

 donderdag

24

 Horizon Donk

 Halen

 2

 vrijdag

25

 

 

 

 zaterdag

26

 Bokkenrijders

 Alken

 6

 zondag

27

 De Mijnlamp

 Beverlo

 0

 Sparrentrippers

 Gellik

 8

 maandag

28

 Aviat

 Heers

 4

 De Natuurvrienden

 Merselo

 

 dinsdag

29

 

 

 

 woensdag

30

 

 

 

 donderdag

31

 Torenvrienden

 Oostham

 0